7 клас


Домашнє завдання з мови: ст. 212( вивчити табличку, якими бувають прийменники) , впр. 459, 465, 472 ( письмово). Підготуватися до к/р. 


Література: прочитайте Л. Пономаренко "Гер переможений". Поясніть письмово: у чому полягає ідея гуманізму у творі.https://www.youtube.com/watch?v=cOsNcw9IOak

Мова

Домашнє завдання: Виписати з творів О. Ольжича та О. Теліги "Захочеш і будеш", "Сучасникам", "Радість" усі сполучники, розподілити їх на 2 групи: сурядні і підрядні.

Література


Домашнє завдання: Зробити ідейно - художній аналіз поезії О. Ольжича та О. Теліги( на вибір )


27.04.2020

Мова

Домашнє завдання: Вивчити правила на ст. 220, 221, впр. 489, 495, виписати 4 речення, де є підрядні сполучники.Домашня робота: Підготувати розповідь про О. Гавроша. Прочитати " Неймовірні пригоди Івана Сили"

 04.05.2020

 Мова


Домашнє завдання: написати докладний переказ тексту - роздуму дискусійного характеру в публіцистичному стилі.  Для перегляду тексту переказу натискайте на виділені слова ( публіцистичному стилі).
 Набрати текст у форматі Word, підписати і скинути на електронну адресу  larisaboyarova22@gmail.com ЛітератураДомашнє завдання: написати власну історію з головним героєм повісті Іваном Силою.

 Набрати текст у форматі Word, підписати і скинути на електронну
адресу  larisaboyarova22@gmail.co


12.05 - 15.05 2020

Мова 


Домашнє завдання: Виписати з повісті О.Гавроша "Іван Сила" 10 речень з вигуами.


Література 


Домашнє завдання: Вивчити напам'ять одну поезію ( на вибір). 
Контрольний твір на одну з тем: "Ідея патріотичного оптимізму та життєлюбства у творах Олега Ольжича й Олени Теліги",  "Богатир Карпат Іван Сила", "Пісенно - поетична творчість А. Малишка".


Немає коментарів:

Опублікувати коментар