8 клас

Усна народна творчість.  Історичні пісні. 


Карантин(((

Мова. 
Домашнє завдання: с. 157 вправа з будиночком, ст 157 з правильними варіантами слововживання скласти і записати  речення.


Література.
Д/з: прочитати В. Дрозда "Білий кінь Шептало". Дати письмову відповідь на питання: як ви розумієте алегоричність образу коня?


21.04.2020

Мова

Домашнє завдання: Ст. 147 впр. з будиночком, вивчити правила на ст. 144, 148, 151. Взяти інтерв'ю у рідних щодо Великодніх традицій.

Зразкове виконання роботи ЛітератураДомашнє завдання: Дочитати повість - казку. Написати твір - мініатюру: "Добро і зло, вірність і зрада, самопожертва - це проблеми, які порушені у творі, як вони проявляються у сучасному світі."
27.04.2020

 Мова
Зверніть увагу на це відео, це саме той матеріал, в якому ви наробили помилок.

Домашнє завдання: Написати замітку дискусійного характеру до блога "Чи переможе книжку комп'тер, а бібліотеку інтернет?" з використанням відокремлених членів речення.

Література


Домашнє завдання: Підготувати розповідь про В. Чемериса. Прочитати "Вітька + Галя, або повість про перше кохання".04.05. 2020

Мова

Переглянути відео для гарного настрою))
Переглянути урок за підручником О.В. Заболотного та В.В. ЗаболотногоДомашнє завдання: написати твір - опис місцевості ( вулиці, села, міста) на основі особистих спостережень та вражень у художньому стилі з використанням відокремлених членів речення.
Набрати текст у форматі Word , підписати і скинути на електронну адресу  larisaboyarova22@gmail.com

Можна зробити відеороботу ( за бажанням)ЛітератураДомашнє завдання: дати  характеристику головним героям, назвати дитячі проблеми у творі, передані засобами гумору.

 12.05. 2020

Мова  Домашнє завдання : підготуватися до к/р ( відокремлені члени речення)

Література

Контрольна робота. Письмовий твір на одну з тем: "Загибель яскравої особистості у суспільній неволі ( за повістю В. Дрозда "Білий кінь шептало")", "Добро і зло в сучасному світі ( за повістю Ю. Винничука "Місце для дракона")", "Поетизація першого почуття у повісті В. Чемериса "Вітька + Галя, або повість ппо перше кохання"). 
                        Набрати текст у форматі Word , підписати і скинути на електронну            адресу  larisaboyarova22@gmail.com

Немає коментарів:

Опублікувати коментар